Autor Wątek: Lochy  (Przeczytany 1826 razy)

Offline Keyt

  • Samica Alfa
  • Nowy użytkownik
  • ********************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Lochy
« dnia: Maj 31, 2013, 16:57:46 »
W więzieniu zamykane są wilki które czymś zawinią. Z tego miejsca nie da się uciec. Lepiej się pilnować, ponieważ więzienie Watahy Wilków Nocy potrafi zaskakiwać, zwłaszcza nocą. Krążą legendy że po krętych korytarzach pałęta się duch wilka który tam kiedyś przebywał, w dniu w którym mieli go wypuścić z niewiadomych przyczyn zastano go martwego w celi.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 22:07:36 wysłana przez Keyt »
Imię wilka: Keyt

Płeć: Samica

Wiek: 2 lata i 6 miesięcy

Pozycja: Samica Alfa

Charakter: miła, zabawna, przyjacielska, wierna, pomocna, nieufna, jak się ze złości nie ma żartów

Zainteresowanie: Koch latać pomiędzy chmurami, wysoko na niebie, uwielbia wodę

Historia wilka przed dołączeniem do stada: Kiedy byłam mała watahę, w której mieszkałam z moją rodziną zaatakowały wilki z innego terytorium. Z całej mojej rodziny przeżyłam tylko ja, dzięki temu że ukryłam się w ogromnym drzewie, była tam dziura ukryta za krzakiem zawsze się tam chowałam. Żyłam samotnie, nie pamiętam swojej rodziny. Zapamiętałam tylko moją mamę. Wciąż stoi mi przed oczami chwila w której zauważyłam ją martwą, leżącą na ziemi, całą we krwi i ranach.

Ulubione miejsce: Jezioro


Rodzina

Rodzice: zmarli kiedy byłam mała, pamiętam tylko mamę
Rodzeństwo: miałam starszą siostrę, ale ją także zabili
Potomstwo: w ciąży


Umiejętności wilka

Siła: 50
Zręczność: 52
Szybkość: 98
Czujność: 64
Odwaga: 47


Talary: 450

Partner/partnerka: Piorun

Towarzysz: księżycowy lis

Mieszkanie: pałac

Moce: latanie, czytanie w myślach, zdolność oddychania pod wodą, umiejętność teleportacji,

Rzeczy: eliksir księżyca x3

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
krolestwokarmenii th vardertoworld nawijka santera