Autor Wątek: Eliksiry  (Przeczytany 1198 razy)

Offline Keyt

  • Samica Alfa
  • Nowy użytkownik
  • ********************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Eliksiry
« dnia: Maj 30, 2013, 23:06:32 »
Tutaj możesz kupić różnego rodzaju eliksiry. Niektóre są bardzo ciekawe i przydatne!


Eliksir miłości:
Działanie: Działanie tego eliksiru jest proste. Osoba na której został on użyty zakochuje się w osobie która go użyła.
Czas działania: Eliksir działa tydzień. Tzn. że jeśli ktoś cię psiknął zakochujesz się w nim na tydzień
Jak użyć: Eliksir znajduje się w maleńkiej buteleczce (takiej jak perfum). Żeby go użyć należy psiknąć nim na osobę na którą chce się go użyć. UWAGA eliksir można użyć tylko trzy razy.
Cena: 20 talarów
(Pamiętajcie, jeśli został na was użyty eliksir to się zakochujecie na tydzień , nie ma innego wyjścia!)


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir zdrowia:
Działanie: Jeśli użyjesz eliksiru zdrowia stajesz się całkiem zdrowy/a - cokolwiek by ci dolegało.
Czas działania: Eliksir działa do końca choroby lub innych dolegliwości.
Jak użyć: Należy wypić zawartość buteleczki
Cena: 15 talarów


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir Księżyca
Działanie: Trzeba nim karmić Księżycowego Lisa.
Czas działania: 10 dni
Jak użyć: Dodać go do pożywienia Lisa,
Cena: 5 talarów

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Wywar żywej śmierci
Działanie - Za jego pomocą można zmusić wilka, aby mu służył. Wilk, na którym eliksir zostanie użyty jest jak martwy; ślepo wykonuje rozkazy tego, kto użył eliksiru.
Czas działania - 3 dni
Jak użyć - Trzeba wylać zawartość buteleczki na wilka, na którym chce się użyć eliksiru.
Cena: 25 talarów


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir Siły
Działanie: Wilk po wypiciu tego eliksiru, będzie najsilniejszym wilkiem świata. [ jeśli inny wilk też wypije eliksir, silniejszy będzie ten wilk, który wypił go jako ostatni ]
Czas działania: 1 dzień
Jak użyć: Nalać do miski gorącą wodę. Dorzucić mały kamień szlachetny i dolać 10 KROPLI eliksiru. Powoli wypić. Jeśli wilk nie doleje 10 kropli, a doleje 5,11 itp. może nawet umrzeć! Więc przy przygotowywaniu eliksiru trzeba się skupić.
Cena: 6 talarów


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir wielokształtowy
Działanie: Eliksir ten,w połączeniu z sierścią pozwala przybrać kształt zwierzęcia,z którego jest sierść.
Czas działania: 10 godzin
Używanie: Wyrwać wybranemu zwierzęciu,którym się chce być,kłębek sierści i wrzucić go do przygotowanego już eliksiru.Wypić.
Cena: 11 talarów

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir Nitro-gen
Działanie:Po wypiciu tego eliksiru jest się szybszym od światła.
Czas działania:2-5 dni w zależności od stanu zdrowia psychicznego (np.:jak jest się nieszczęśliwym lub złym,działa krócej)
Używanie:wypić całą zawartość niewielkiej fiolki
Przeciwwskazania:złamania,otwarte rany,choroby,nadwrażliwość na owoce aceroli (jeden ze składników)
Skutki uboczne(niekonieczne):wypadanie sierści,swąd,niekontrolowanie mięśni,halucynacje
Cena: 6 talarów

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Eliksir Machion
Działanie: Daje on wilkowi moc porozumiewania się ze wszystkimi zwierzętami i roślinami,a także moc transformacji w dowolną roślinę.
Czas działania: 2 tygodnie ;z każdą transformacją działanie skraca się o 1 dzień.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na jakiekolwiek rośliny
Cena : 12 talarów


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Krew meduzy
Działanie: Krew meduzy to bardzo wyjątkowy eliksir, sprawia że wyrastają skrzydła i nie można temu zapobiec,eliksir wystarcza na jeden raz.
Skutki: Wyrastają skrzydła
Czas działania: Wieczność...
Jak użyć: eliksiru nalać do kokosa i wypić.
Cena: 50 talarów

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Juniorkuls terentus

Działanie: Odmłodzenie. Staniesz się młodszy/młodsza do 4 lat! (może być 3, 2 i 1)
Czas działania: Na zawsze
Jak użyć: Wypić i odczekać kilka minut, potem położyć się spać. Obudzisz się młodszym
Cena: Odmłodzenie o 1 rok - 5 talarów, o 2 lata - 9 talarów, o 3 lata - 11 talarów i o 4 lata - 15 talarów

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Seniorkuls terentus

Działanie: Postarzenie. Może Cię postarzyć maksimum o trzy lata
Czas działania: Na zawsze
Jak użyć: Wypić i odczekać kilka minut, potem położyć się spać, obudzisz się starszym
Cena: Postarzenie o rok - 7 talarów, o 2 lata - 12 talarów i o 3 lata - 15 talarów


SPOSÓB KUPIENIA
Wchodzisz. Zamawiasz eliksir pisząc jaki z nich potrzebujesz a samica alfa dodaje ci go do konta i zabiera odpowiednią ilość talarów
Imię wilka: Keyt

Płeć: Samica

Wiek: 2 lata i 6 miesięcy

Pozycja: Samica Alfa

Charakter: miła, zabawna, przyjacielska, wierna, pomocna, nieufna, jak się ze złości nie ma żartów

Zainteresowanie: Koch latać pomiędzy chmurami, wysoko na niebie, uwielbia wodę

Historia wilka przed dołączeniem do stada: Kiedy byłam mała watahę, w której mieszkałam z moją rodziną zaatakowały wilki z innego terytorium. Z całej mojej rodziny przeżyłam tylko ja, dzięki temu że ukryłam się w ogromnym drzewie, była tam dziura ukryta za krzakiem zawsze się tam chowałam. Żyłam samotnie, nie pamiętam swojej rodziny. Zapamiętałam tylko moją mamę. Wciąż stoi mi przed oczami chwila w której zauważyłam ją martwą, leżącą na ziemi, całą we krwi i ranach.

Ulubione miejsce: Jezioro


Rodzina

Rodzice: zmarli kiedy byłam mała, pamiętam tylko mamę
Rodzeństwo: miałam starszą siostrę, ale ją także zabili
Potomstwo: w ciąży


Umiejętności wilka

Siła: 50
Zręczność: 52
Szybkość: 98
Czujność: 64
Odwaga: 47


Talary: 450

Partner/partnerka: Piorun

Towarzysz: księżycowy lis

Mieszkanie: pałac

Moce: latanie, czytanie w myślach, zdolność oddychania pod wodą, umiejętność teleportacji,

Rzeczy: eliksir księżyca x3

Offline Keyt

  • Samica Alfa
  • Nowy użytkownik
  • ********************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Eliksiry
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2013, 14:18:43 »
wbiegłam zostawiłam kartkę "proszę trzy eliksiry księżyca"
Imię wilka: Keyt

Płeć: Samica

Wiek: 2 lata i 6 miesięcy

Pozycja: Samica Alfa

Charakter: miła, zabawna, przyjacielska, wierna, pomocna, nieufna, jak się ze złości nie ma żartów

Zainteresowanie: Koch latać pomiędzy chmurami, wysoko na niebie, uwielbia wodę

Historia wilka przed dołączeniem do stada: Kiedy byłam mała watahę, w której mieszkałam z moją rodziną zaatakowały wilki z innego terytorium. Z całej mojej rodziny przeżyłam tylko ja, dzięki temu że ukryłam się w ogromnym drzewie, była tam dziura ukryta za krzakiem zawsze się tam chowałam. Żyłam samotnie, nie pamiętam swojej rodziny. Zapamiętałam tylko moją mamę. Wciąż stoi mi przed oczami chwila w której zauważyłam ją martwą, leżącą na ziemi, całą we krwi i ranach.

Ulubione miejsce: Jezioro


Rodzina

Rodzice: zmarli kiedy byłam mała, pamiętam tylko mamę
Rodzeństwo: miałam starszą siostrę, ale ją także zabili
Potomstwo: w ciąży


Umiejętności wilka

Siła: 50
Zręczność: 52
Szybkość: 98
Czujność: 64
Odwaga: 47


Talary: 450

Partner/partnerka: Piorun

Towarzysz: księżycowy lis

Mieszkanie: pałac

Moce: latanie, czytanie w myślach, zdolność oddychania pod wodą, umiejętność teleportacji,

Rzeczy: eliksir księżyca x3

Offline Keyt

  • Samica Alfa
  • Nowy użytkownik
  • ********************
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Eliksiry
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2013, 14:19:09 »
wybiegłam
Imię wilka: Keyt

Płeć: Samica

Wiek: 2 lata i 6 miesięcy

Pozycja: Samica Alfa

Charakter: miła, zabawna, przyjacielska, wierna, pomocna, nieufna, jak się ze złości nie ma żartów

Zainteresowanie: Koch latać pomiędzy chmurami, wysoko na niebie, uwielbia wodę

Historia wilka przed dołączeniem do stada: Kiedy byłam mała watahę, w której mieszkałam z moją rodziną zaatakowały wilki z innego terytorium. Z całej mojej rodziny przeżyłam tylko ja, dzięki temu że ukryłam się w ogromnym drzewie, była tam dziura ukryta za krzakiem zawsze się tam chowałam. Żyłam samotnie, nie pamiętam swojej rodziny. Zapamiętałam tylko moją mamę. Wciąż stoi mi przed oczami chwila w której zauważyłam ją martwą, leżącą na ziemi, całą we krwi i ranach.

Ulubione miejsce: Jezioro


Rodzina

Rodzice: zmarli kiedy byłam mała, pamiętam tylko mamę
Rodzeństwo: miałam starszą siostrę, ale ją także zabili
Potomstwo: w ciąży


Umiejętności wilka

Siła: 50
Zręczność: 52
Szybkość: 98
Czujność: 64
Odwaga: 47


Talary: 450

Partner/partnerka: Piorun

Towarzysz: księżycowy lis

Mieszkanie: pałac

Moce: latanie, czytanie w myślach, zdolność oddychania pod wodą, umiejętność teleportacji,

Rzeczy: eliksir księżyca x3

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
nawijka krolestwokarmenii magicznydom gamescrack th